Yeşilpınar Halı Yıkama

yesilpinar-hali-yikama

Yeşilpınar Halı Yıkama

Yeşilpınar halı yıkama merkezi sizlere halı yıkama alanında hak ettiğiniz ve istediğiniz kalitede bir halı yıkama hizmeti sunacaktır.

Yeşilpınar, İstanbul’un Eyüp ilçesine bağlı olan 21 mahalleden birisidir. Doğusunda Karadolap, kuzeyinde Akşemsettin, güneyinde ise Gaziosmanpaşa ilçesi bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük eğlence merkezi olan Vialand 26 Mayıs 2013 tarihinde burada hizmete açılmıştır. İstanbul’un yerli ve yabancı turist sayısını artırması beklenen Vialand dünya çapında da büyük bir üne sahiptir.

Yeşilpınar ve çevresinde oturan İstanbullulara hizmet vermek amacı ile kurulan Yeşilpınar halı yıkama merkezi sizlere halı yıkama alanında hak ettiğiniz ve istediğiniz kalitede bir halı yıkama hizmeti sunacaktır. Halı yıkama işi ev hanımları için büyük bir külfet olmaktadır. Bu durum halı yıkama sektörünün piyasaya girmesi ile değişmiş ve ev hanımları rahat bir nefes almıştır. Ancak ortada yeni ve farklı bir sorun vardır.

Özellikle ev hanımlarının en fazla şikayet ettikleri hususlar; öncelikle halı siparişlerinin zamanında gelinip alınmaması ve yıkanan halıların söylenen zamanda teslim edilmemesidir. Bununla birlikte halıların karışması bir tarafa her şeyden önemlisi halıların yıpranması ve solmasıdır.

Bizler şirket olarak sizin için halı yıkama sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu alanda yapılan fuarları, yenilikleri takip ederek merkezlerimizi size en kaliteli hizmeti sunacak teknoloji ile yenilemekteyiz.

Bu kapsamda halı yıkama merkezlerimizde uyguladığımız sistem halılarınızın dokuma ve iplik kalitesine göre farklı yıkama programlarına tabi olmasıdır. Halılarınızın yıpranmadan mükemmel bir şekilde temizlenmesinin tek yolu budur. Yüzde yüz yün bir ev halısı ile yüzde yüz likra olarak dokunmuş bir halının aynı yıkama programına tabi tutulması çok yanlıştır. Bizler step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi halı yıkama çeşitleri ile hizmet vermekte ve halılarınız için gereken hassasiyeti göstermekteyiz. Siz de halı yıkamada bizi tercih ederek doğru kararı vermiş olacaksınız. Siparişleriniz için bize telefonla veya online olarak web adresimizden ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz hizmet kalitesine göre ücretlerimiz en makul seviyelerde olup ödemelerinizi dilerseniz nakit olarak veya dilerseniz kredi kartınızla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Siz de garantili halı yıkama hizmetimizden yararlanarak halı yıkatmaktan memnun kalmak istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz.

Koltuk yıkama sektöründe de öncü olan şirketimiz sizlere Yeşilpınar koltuk yıkama merkezi ile garantili koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Merkezimizden randevu zamanında gelecek olan ekibimiz öncelikle koltuklarınızın kumaş yapısına zarar vermeyecek vakumlama cihazı ile koltuklarınızı tozlarından arındıracaktır. Bu işlem koltuklarınızın kaliteli bir şekilde temizlenmesi için önemlidir. Ardından koltuğunuzun kumaş yapısına göre doğru şampuan tercih edilerek koltuk yıkama işlemine geçilir ve koltuğunuz en güzel şekilde yıkanır. Koltuk yıkamada kullanılan şampuanlar asla sağlığınıza zarar vermeyen şampuanlardır. Siz de hem sağlık hem de hijyen yönünde halı ve koltuk yıkama işlemlerinizde bizi tercih edebilirsiniz.