Yüzyıl Halı Yıkama

yuzyili-hali-yikama

Yüzyıl Halı Yıkama

Yüzyıl halı yıkama merkezi ile sizlere halı yıkama alanında çok daha kaliteli ve çok daha mükemmel bir halı yıkama hizmeti vermektedir.

Yüzyıl, İstanbul’un Bağcılar ilçesine bağlı bir mahalledir. Mahalle idari olarak Bağcılar’a ait olarak görünse de çoğu kişi pratik te Esenler’e ait olduğunuz zannedebilir. Oldukça dar sokaklara sahip olan Yüzyıl Mahallesi gelişmekte ve değişmekte olsa da yetkililerin biraz daha ağırlık vermesi gereken konum itibarı ile güzel ancak yerleşim olarak çok da güzel bir yerleşimi olduğu söylenemeyecek bir mahalledir.

Şirketimiz Yüzyıl halı yıkama merkezi ile sizlere halı yıkama alanında çok daha kaliteli ve çok daha mükemmel bir halı yıkama hizmeti vermektedir. Sektörün önde gelen ve sektörde taklit edilen bir firma özelliğine sahip olan şirketimiz sizlere halı yıkama alanında müşteri memnuniyetine dayalı bir halı yıkama hizmeti getirmektedir. Her türlü ev ve iş yeri halılarınızı siz de şirketimize yıkatabilir ve bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Halı yıkamanın bayanlar için önemi çok büyük ancak külfeti daha da büyüktür. Özellikle mevsim temizliklerinde ev hanımlarınız halı yıkama telaşı sarmaktadır. Halı yıkama sektörünün ortaya çıkması ile kısmen rahatlayan bayanların bu seferki sorunu kaliteli halı yıkama olmaktadır.

Çünkü halı yıkama şirketleri zamanında hareket etmemekte, halıları eksik getirmekte veya başka siparişlerle karıştırabilmektedir. Bu hatalar telafi edilebilir hatalardır. Ancak asıl önemli olan halıların yıpranması ve solmasıdır. İşte bu sorun ortada iken en hanımları halı yıkatma işine sıcak bakmamaktadır.

Bizler halı yıkama sektöründe dünya çapında meydana gelen gelişmeleri, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek sistemleri en ileri teknoloji ile desteklemekteyiz. Bu sebeple de sizlere ilk defa şirketimiz tarafından uygulanan garantili halı yıkama hizmeti il gelmekteyiz. Siz de bu hizmetten yararlanarak halılarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Şirketimiz tarafından halılarınız iplik ve dokuma kalitesine göre farklı yıkama programlarına tabi tutularak en kaliteli şekilde yıpratılmadan, soldurulmadan mükemmel bir şekilde temizlenmektedir. Merkezimizde step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi yıkama çeşitleri uygulanmakta ve böylece halılarınız en güzel şekilde yıkanmaktadır. Üstelik siparişleriniz zamanında adresinizden teslim alınır ve zamanında adresinize teslim edilir. Ödemelerinizde nakit veya kredi kartı kullanabileceğiniz şirketimiz uygun fiyat politikası ile de müşterilerini memnun etmektedir.

Koltuk yıkama alanında da öncü olan sektörümüz sizlere kaliteli bir koltuk yıkama hizmeti sunmakta ve Yüzyıl koltuk yıkama merkezi ile size hizmet vermektedir. Koltuklarımız işinde uzman olan kadromuz tarafından titizlikle yıkanmaktadır. Öncelikle koltuklarınızda birikmiş olan tozlarınız vakumlama cihazlarımızla tozlarından arındırılır ve ardından yıkama işlemine geçilir. Yıkama işleminde koltuklarınızın kumaş cinsine göre uzman ekibimiz tarafından doğru olan şampuan seçimi yapılır. Yıkama işlemi bittikten sonra da koltuklarınız kurumaya bırakılarak sizlere mükemmel bir şekilde teslim edilir. Siz de her çeşit halı ve koltuk yıkama işlerinizde bizi güvenle tercih edebilirsiniz.