Gültepe Halı Yıkama

gultepe-hali-yikama

Gültepe Halı Yıkama

Gültepe, 1957 yılına kadar tamamen doğal bir bitki örtüsü ile kaplı tek bir yapının bile olmadığı fundalık, meyvelik, dutluk, çiçeklerin yetiştiği, hayvanların rahatça otladığı bir arazi iken 1957 yılında gelişen kentleşme de bu civarın da iskâna açılması ile hızlı bir şekilde gecekondu tarzı, bazen apartman tipi binaların hızlıca yükselmeye başladığı bir yerdir. Özellikle 190 ve 90 yıllarında çok daha hızlı gelişme gösteren Gültepe, bu gün her ne kadar dev gökdelenleri barındıran ve onlarla iç içe bulunan bir mahalle olsa da dar sokaklarından ve varoşlar olarak adlandırılan yapılarından henüz kurtulamamıştır.  Kentsel dönüşüm ile daha ferah ve rahat bir yerleşime kavuşacak olan Gültepe günü geldiğinde İstanbul’un en gözde semtlerinden birisi olacaktır.

Bizler şirket olarak Gültepe halı yıkama merkezi ile tüm halı yıkama işlerinizde hizmetinizde olacağız.  Halı yıkamanın zorluğunu çok iyi bir şekilde bilmekteyiz. Ev hanımları bin bir zahmet çekerek ve ev ortamında çok ta zorlanarak halı yıkamaya çalışmakta, bunu için de oldukça fazla masrafa girmektedirler. Bütün bu zahmetler karşısında da maalesef istenilen sonucu alamamaktadırlar. Çünkü ellerindeki imkânlarla gerçek anlamda halı temizleme yapmaları mümkün değildir. Halı temizliği için çok daha kaliteli temizlik arayan ev hanımları çeşitli robotlar almaktadırlar. İlk başlarda merakla sıkça kullanılmaya başlanan bu robotlar bir zaman sonra arıza meydana getirmekte ve istenilen temizliği de tam olarak yapamamaktadır. Her hal-ü karda ev ve işyerindeki halılarınızın kendi imkânlarınızla temizlenmesi mümkün değildir. Bunun için yapılan uğraşlar maalesef gereksiz zahmetten öteye geçmemektedir. Ancak şirketimizin sunduğu imkânlardan yararlanarak siz de halı temizleme işlerinizde çok daha ekonomik, çok daha hızlı ve zahmetsiz bir yol seçebilirsiniz. Sizin yapacağınız iki iş vardır. Birincisi yıkama yapılacak halılarınızı rulo şeklinde sarmak, ikincisi ise tertemiz gelen halılarınızı tekrar yerine sermek. İşte tüm zahmeti bundan ibaret olan halı yıkama işlemi ile siz de halılarınızı kolayca ve içinize sinecek şekilde güzelce temizletebilirsiniz. Şirketimiz halı yıkama işinde sektöründe öncü olup bu alanda en ileri teknolojiye sahip ve güvenilir bir firmadır.

Halı yıkama alanında olduğu kadar koltuk yıkama alanında da Gültepe koltuk yıkama merkezi tarafından size hizmet veren şirketimiz. Koltuklarınızın en güzel şekilde yıkanması için sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Koltuk yıkama tecrübe gerektirir. Ekibimiz koltuk yıkama işinde de en çok güvenilen bir firmadır. Çünkü koltuklarınız çok önemli olan temizleme aşamalarından geçmektedir. Öncelikle koltuk yıkama işinde vakumlama çok önemlidir. Çünkü koltuklarınız içinde birikmiş tozlar vardır ve bu tozlar temizliği engellediği gibi sağlık açısından da uygun değildir. İşte firmamız öncelikle kaliteli bir vakumlama ile bu tozları almakta ardından da yıkama işlemine geçmekte böylece kaliteli bir temizleme ortaya çıkarmaktadır.